Szociális történetek

Szaffner Éva - Gosztonyi Nóra

Autizmussal élő gyermekek számára

A Szociális Történet olyan, szigorú szakmai szabályok szerint megírt rövid történet, amely az autizmussal élő gyermek és serdülő számára nyújt érthető segítséget az élet különböző területein előforduló szituációk megértéséhez. Rávilágít a helyzet szempontjából fontos tényezőkre, és pontos információkat ad arról, hogy mi történik, és miért. A szituáció leírása tartalmazza a fontos szociális szabályokat és a hétköznapi életben szokásos szociális reakciókat. A történeteket követő illusztrációk tovább növelik a módszer hatékonyságát.

Szakembereknek, szülőknek, pedagógusoknak!

2 500 Ft

Szállítási idő: 1-7 munkanap

A könyv megvásárlásával a Mars alapítvány munkáját is segíted!

Minden könyv árából 30%-ot a MARS Alapítvány tréningjeire és tanácsadásaira fordíthatunk, így e könyv megvásárlásával nem csak a saját családodon, hanem sok hasonló cipőben járó szülőn és gyermeken tudsz segíteni!

Kategória: szallitas:   Szállítási idő: 1-7 munkanap tamogatas:

A könyv megvásárlásával a Mars alapítvány munkáját is segíted!

Oszd meg ismerőseiddel: