Végre! Végre! Elindult Szusszanó Szülőklub sorozatunk! Nagyon várunk Benneteket!

Időpontok:

• 2024. február 10., szombat
  • 2024. április 13., szombat -Téma: Oktatási rendszer
  • 2024. május 25., szombat

Időpont: 9:00 - 13:00
Helyszín: Lajos utcai Máltai Játszótér, 1036 Budapest, Árpád fejedelem útja 99.

Jelentkezni az oldal alján tudtok.

SzülőKlubról:

Az első SzülőKlub-on  arrólbeszélgettünk, hogyan vagytok; mi történt veletek a legutóbbi találkozás (tréning) óta; milyen témák érdeklenek Benneteket SzülőKlub vagy tréning formájában. További részletek itt: https://marsalapitvany.hu/marslakok-szusszano-szuloklub/

A második alaklommal gyakoroltuk a vizuális eszköz készítést. Előre elkészített kedves, vicces ábrákból mindenki elkészíthette a saját "család képét". Közben megbeszéltük a gyerekekkel kapcsolatos aktuális nehézségeket, és közösen ötleteket gyűjtöttünk a megoldásukra. Beszéltünk a családtagok (apák, anyák) vágyairól is. Arról, hogy hogyan tudnak (szeretnének) kikapcsolódni. Ebben a témában is szuper ötleteket kaptak egymástól a családok.

A klub találkozókat nagyjából kéthavonta szervezzük meg, ahol szakemberek és tapasztaltabb szülők segítségével körüljárunk egy közösen kiválasztott témát. Lehetőség van a többi érintett családdal kötetlenül beszélgetni. Ezenkívül, minden alkalommal kipróbálunk valamilyen kikapcsolódási formát.

Jelentkezés

Jelentkezzen találkozónkra.