Önkéntesség

Az is sokat segít, hogy valamilyen munkát / feladatot elvégez valaki helyettünk / velünk önkéntesen.
Gyakran vannak fordítási feladataink; legtöbbször angol nyelvű, autizmus tartalmú cikkek magyarra fordítása.
Az eseményeken / kampányok során mindig szükségünk van önkéntesekre, akik a szervezésben és helyszínen segítséget nyújtanak.
Időnként vannak adatrögzítési, vagy egyszerű kutatási feladataink.

Az önkéntesek jelentkezését a hello@marsalapitvany.hu email címen vagy az Önkéntesek Marson FB csoportban várjuk.

Adományozás

A legrugalmasabban felhasználható támogatás a pénzadomány. Ezek az adományok teszik lehetővé a működésünk finanszírozását és a különböző szolgáltatásaink elérését olyan családok számára is, akik nem tudják azt megfinanszírozni.

Adó 1 %

Az adónyilatkozatok beadásának idején mindenkinek lehetősége van nyilatkoznia arról, hogy hova kerüljön az adójának 1%-a.
Ebben a blogbejegyzésben pontosan leírtuk, hogyan lehet a Mars Alapítványnak felajánlani az 1 % - ot.

Céges támogatások

Az alapítványok nem tudnának működni a forprofit cégek segítsége nélkül. Ezért mi is folyamatosan keresünk céges partnereket. Az eddigi együttműködésekről itt lehet tájékozódni