Lassíts egy kicsit

Patricia O. Quinn - Judith M. Stern

Feladatgyűjtemény ADHD-s gyermekek számára

A munkafüzet megismerteti a gyerekeket az ADHD fogalmával, szól a gyógyszerelésről, a helyes étrendről és életvitelről, mindezt olyan feladatlapok segítségével, melyek garantálják a folyamatos figyelem megtartását és a játékosságot. A munkafüzet több lapja fénymásolható, ezek a lapok folyamatos segítséget adhatnak az ADHD-s gyereknek. Különösen értékes és hasznos az iskolai sikerekről szóló fejezet. Önismeret és elfogadás, pontosság időben és a munkavégzésben, rend otthon és az iskolában — mind olyan hívószavak, melyek felkeltik az ADHD-s gyermekkel foglalkozó szülő, pedagógus vagy akár barát érdeklődését is.

Kategória: