Rajzbeszélgetések – munkafüzet

Carol Gray

2000 Ft

Egy rajzbeszélgetés olyan, két vagy több résztvevős beszélgetés, amelyben egyszerű rajzokat is használunk. A rajzok a kommunikációt segítik az olyan személyeknél, akik a társalgás során történő gyors információcserével egyébként nehezen birkóznak meg.

A munkafüzet sok olyan szülő és szakember eszköztárának lett fontos része, akik valamilyen fejlődési zavarral élő vagy autista tanulókkal foglalkoznak. A rajzok, egyszerű szimbólumok nemcsak konkrét szociális jelzések közvetítésére képesek, de lehetővé teszik elvontabb témák megbeszélését is.

Kategória: