Az én családom különleges – munkafüzet

Carolyn Brock

2000 Ft

Munkafüzet gyermekeknek, akiknek a testvére autizmussal vagy Asperger-szindrómával él.

A munkafüzet célja, hogy segítsen – elsősorban az 5-8 éves gyerekeknek – jobban megérteni autizmussal vagy Asperger-szindrómával élő testvérüket. Segítse a családon belüli őszinte és nyitott párbeszédet az autizmus következményeiről. Bátorítsa és támogassa a testvéreket abban a gondolkodásban, hogy mivel segíthetnének egymásnak. A szülőknek olyan eszközt adjon a kezébe, amellyel mindegyik gyermekük szemszögéből képesek látni a különböző élethelyzeteket. Bátorítsa a család minden tagját, hogy merjenek különlegesként tekinteni magukra és tudjanak örömet találni ebben a különlegességben. A munkafüzet célja, hogy segítségével megláthassuk az autizmus pozitív oldalát.

Cikkszám: ma-K007 Kategória: