Marslakó a játszótéren

Clare Sainsbury

Hogyan értsük meg az Asperger-szindrómás iskolásokat?

Autisták Országos Szövetsége – Geobook Hungary közös kiadás

A kötet szerzője maga is autista, így ennél hitelesebben senki nem írhat a témáról.

„Ezt a könyvet mindenkinek el kell olvasnia, nem csak az óvónőknek, tanítóknak, tanároknak, szülőknek és az autista gyerekeknek. Mindenkinek, aki többet akar tudni önmagáról és a világról – és az emberek közötti lehetséges kapcsolatokról. Mi az autizmus és annak aspergeri válfaja? Mit érez az autista? Hogyan érzékel? Mit él át? Hogyan gondolkodik? Mindezt megtudhatjuk, megtapasztalhatjuk ebből a könyvből.”

Vekerdy Tamás

Kategória: